فروش سم علف کش کانسیل اکتیو

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا0000 تومان
%


مکانیسم اثر سم علف کش کانسیل اکتیو

این علف کش به شکل گرانول موجود است و به مقدار خیلی کمتر نسبت به سایر سموم مصرف شده و توسط شاخ و برگ و بطورکلی قسمت‌های هوایی گیاهان جذب می‌شود و توسط آوندهای چوبی و آبکش در سراسر گیاه پخش می‌شود.

 

کانسیل اکتیو با مهار فعالیت آنزیم ALS ( استولاکتات سینتاز) از رشد علف‌های باریک برگ و پهن برگ جلوگیری می‌کند. این سم باعث رنگ پریدگی قسمت‌های بالایی و زیرین برگ‌های علف هرز شده و پس از یک هفته رشد آنها را متوقف می‌کند و در نهایت پس از گذشت ۳ هفته موجب مرگ علف‌های هرز می‌شود.

 

کاربردهای سم علف کش کانسیل اکتیو

از این علف کش را می‌توان بطور همزمان برای کنترل علف‌های هرز باریک برگ و پهن برگ یکساله در مزارع برنج کاری استفاده کرد. کانسیل اکتیو را می‌توانید برای کنترل طیف وسیعی از علف‌های هرز پهن بر گ، باریک برگ و جگن هایی مانند سوروف، سوروف برنجی ، تیرکمان آبی، بندواش و بیزر سوفی ، سوف ارزنی ، سل واش ، لیندرنیا ، پیزر بذری ، درنه و قاشق واش در شالیکاری‌ها مورد استفاده قرار داد.

 

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این علف کش که باید به آن اشاره کرد این است که به هیچ عنوان باعث گیاه سوزی در برنج نمی‌شود. توجه داشته باشید که پس از مصرف سم آب کرت‌ها باید ۴۸ تا ۷۲ ساعت راکد باقی بماند.

هفت روز هفته ، 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
شماره تماس : 09149600955