فروش سم اوروگو

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا0 تومان
%


سم اوروگو چیست؟

سم اوروگو یک قارچ‌کش از محصولات شرکت BASF است. سم قارچ‌کش اوروگو BASF حاوی دو ماده دیمتومورف و آمتوکترادین می‌باشد که هر دو ماده برای پیشگیری و درمان سفیدک کرکی (دروغی) مؤثر هستند.

 

ماده آمتوکترادین موجود در این محصول و دیمتومورف که یک قارچ‌کش سیستمیک است، جهت کنترل بیماری‌های ناشی از اوومیست (سفیدک‌های داخلی) بسیار حائز اهمیت هستند. این سم قارچ‌کش برای درمان سفیدک‌های داخلی در محصولاتی مانند انگور و کدوئیان کاربرد دارد.

 

دوره کارنس سم اوروگو BASF

سم اوروگو که یک قارچ‌کش بسیار قوی برای کنترل سفیدک کرکی دروغی در گیاهان است، دارای دوره کارنس بسیار کم است. شما می‌توانید تنها پس از گذشت ۲۴ ساعت از آخرین سم‌پاشی محصولات خود، آن‌ها را برداشت و مصرف کنید.

 

همان‌طور که گفته شد دوره کارنس سم اوروگو فقط یک روز است، بنابراین می‌توانید دوره برداشت محصولات خود را پس از سم‌پاشی به راحتی کنترل کنید. در واقع دوره کارنس کوتاه مدت سم قارچ‌کش اوروگو BASF یکی از مهم‌ترین مزایای آن به شمار می‌رود.

 

همان‌طور که می‌دانید هر سم دارای دوره کارنس متفاوتی است که در برخی از آن‌ها با دوره‌های کارنس طولانی مدت مواجه می‌شویم. ولی با کمک این محصول خواهید توانست علاوه بر برداشت یک محصول سالم و باکیفیت، آن را در دوره کوتاه مدت پس از سم‌پاشی برداشت کنید.

هفت روز هفته ، 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
شماره تماس : 09149600955