بذر پیاز ریوبراوو

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا1 تومان
%


توضیحات

بذر پیاز ریوبراوو محصول شرکت نانهمنز هلند بوده و در پاکت‌های 100 هزار عددی به بازار عرضه می‌گردد. پیاز ریوبراوو از ارقام هیبرید پیاز محسوب شده و در مناطقی مانند جیرفت استان کرمان مورد کاشت قرار می‌گیرد. به طوری که این رقم در این منطقه از پر طرفدارترین ارقام پیاز محسوب می‌شود.

پیاز ریوبراوو
پیاز ریوبراوو رقمی روز کوتاه محسوب شده و از نظر رسیدگی رقمی زودرس محسوب می‌شود. زودرسی رقم ریوبراوو سبب شده است این رقم در مقایسه با اکثر ارقام پیاز زرد از قیمت مناسبی در زمان برداشت برخوردار باشد.
تیپ غده رقم ریوبراوو به صورت گرد تا دوکی شکل بوده و رنگ پوست آن زرد خوش رنگ می‌باشد.
از مهمترین خصوصیات رقم ریوبراوو می‌توان به قابلیت سازگاری این رقم با شرایط آب و هوایی سرد و گرم اشاره نمود. این موضوع به خصوص در مناطق جنوبی کشور که با تنش‌های دمایی محیط مواجه هستند بسیار اهمیت دارد.

بذر ریوبراوو
سایز غده‌های رقم ریو براوو از نظر شکل و اندازه کاملا یکنواخت بوده و سبب بازارپسندی هرچه بهتر محصول شده است.
از دیگر خصوصیات رقم ریوبراوو می‌توان به سفتی غده‌ها در زمان برداشت اشاره نمود. این موضوع از جهت ماندگاری محصول بعد از برداشت و ارسال به مناطق دوردست بسیار اهمیت دارد. از طرفی به دلیل داشتن غده‌های سفت و متراکم این رقم از قابلیت انبارداری بالایی برخوردار می‌باشد.

بذر پیاز ریوبراوو
بذر پیاز ریوبراوو دارای خصوصیات زیر می‌باشد:

  • رقمی هیبرید
  • زودرس
  • روز کوتاه
  • قابلیت انبارداری بالا
  • بافت سفت
  • بازارپسندی مناسب

با توجه به نوسانات چند ساله قیمت ارز در بازار و تغییر قیمت بذور جهت استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید. جهت خرید بذر پیاز ریوبراوو می‌توانید فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید و یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

هفت روز هفته ، 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
شماره تماس : 09149600955